Aşk Sözleri

Elbetteki hayattaki en önemli amaçlarımızdan biridir aşk ve sevgi. Yıllar boyu anlaşabileceğimiz bir sevgili ararız. Sevgiliye ulaştıktan sonra onunla anlaşıp anlaşamama evresi vardır. İşte bu evre çok kritik. Eğer belli bir süre içinde çiftler birbirlerini anladıklarını birbirlerine hissettiremezlerde o ilişki yürümeyecektir.

Peki Sevgiliyi Etkileme Sanatı Nedir

Sevgiliniz, aşkınızdır ama bu sözler olmaz. Bunu ona göstermeniz lazım. Bu çeşitli yollarla olabilir. Bunun en basit yolu kız arkadaşınıza söyleyeceğiniz aşk sözleri olarak karşımıza çıkar. Bu noktada şunu diyebilirsiniz, arkadaş ben şair miyim? yazar mıyım? nasıl edeyim cafcaflı sözleri. Arkadaş gerekiyorsa şair olacaksın ve gerekiyorsa yazar olacaksın. Sevdiğin kızı etkilemek mi istiyorsun? Astronot olman gerekiyorsa astronot olacaksın. Ve bu noktada size yardımcı olacak internet var. Biliyorsunuz internet sanal bir ansiklopedi gibidir. İçinde bulamayacağınız şey yok. İşte biz de sizin için, binlerce söz arasından en güzel sözleri hazırladık. Demek ki ilk iş olarak ne yapıyoruz ona sitemizde bulacağınız en güzel aşk sözleri arasından anlamlı bir mesaj gönderiyoruz.

Bir kahvenin 40 yıl hatırı vardır

Ona güzel bir kahve ısmarlamaya ne dersiniz? Eminiz ki bu güzel sürpriz onu çok etkileyecektir. Ona en sevdiği kahveyi en sevdiği mekanda ısmarladığınızda yüzündeki ifadeyi görmeniz lazım. İşte şimdi tam sırası! Haydi hemen az önce sitemizden aldığınız aşk sözlerinden birini ona söyleyin. Gördünüz mü o tebessüm sizin ilk adımı başarı ile geçtiğinizi gösteriyor.

Bir çiçek bin gönül alma

Çiçek kız arkadaşınızın sevebileceği en güzel şeylerden biridir. E ne duruyorsunuz, hemen tek bir gül ile bile çözebileceğiniz bir sorununuz var. Bir saniye yalnız. Orada bir durun. Ani hareket etmeyin. Çünkü aldığınız o gülü anlamlı hale getirmeniz lazım öncelikle. Hemen az önce size hazırladığımızı bahsettiğimiz ünlü şairlerin kısa aşk sözleri arasından güzel bir tane seçip yanına iliştirin. Gördünüz mü! İşlem bu kadar basit!

Sanırım bütün yapılması gerekenleri yaptınız. Şimdi artık tarlayı doğru ektiğimize göre, ürünlerin hasadını yapma vakti geldi. Bundan sonra aynı taktikleri uygulayarak ilişkinizi bir adım daha öteye götürmeniz mümkün. 

Doğa güzelliklerinden faydalanmayı unutmayın. Doğa bunu zaten size ücretsiz sunmuş, o zaman size faydalanmak düşet. Şöyle güzel bir gün batımı izlemesine götürdüğünüzde, veya yağmurda çıkan bir gökkuşağını denk getirebildiğinizde var yaaaa. Yıllar boyu unutulmayacak bir an yaşatmış olursunuz. Ne olursa olsun gökkuşağı ve gün batımı her zaman sizinle ilişkilenmiş olacak.

Yazımıza burada son verirken, size sunduğumuz sözlerin size faydalı olmasını umuyoruz. Görüşmek dileğiyle...